Відкритий Експертний Київський Форум 25.05.2012

Цитати учасників ефіру

У п’ятницю, 25 травня, в Будинку профспілок відбувся Відкритий Експертний Київський Форум. Представники незалежних громадських організацій, фахівці з різних сфер життя столиці, депутати Київради, колишні чиновники зібралися задля обговорення реальних проблем Києва та вказали на можливі шляхи їх вирішення.

Зокрема, під час Відкритого Експертного Київського Форуму, було виокремлено  найбільш актуальні питання в таких сферах столичного життя, як:

 • Екологія.  Екперт -  голова Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко.
 • Культура. Екперти –  народний артист України, екс-начальник ГУ культури КМДА Олександр Биструшкін, письменник та видавець Дмитро Капранов.
 •  Незаконні забудови. Екперти –   перший заступник голови ГО «Київський форум» Віталій Черняховський, активіст Громадянської ініціативи «Збережи старий Київ»  Ігор Луценко.
 •  Архітектура.  Екперт –   член Національного комітету ICOMOS (ЮНЕСКО) України, віце-президент Київської організації НСАУ Георгій Духовичний.
 •  Житлово-комунальне господарство. Екперт – голова Спілки власників житла України, екс-міністр ЖКГ Олексій Кучеренко.
 •  Місцеве самоврядування. Екперти – президент аналітичного центру «Відкрита політика»  Ігор Жданов, Київський міський голова (1993-1998 рр.) Леонід Косаківський.
 •  Бюджет та соціально-економічний розвиток. Екперт – директор Інституту міста Олександр Сергієнко.
 •  Транспорт. Екперт – екс-голова КМДА Іван Салій.
 •  Малий та середній бізнес. Екперт – голова Асоціації власників малих архітектурних форм  Тетяна Петренко.
 •  Молодь та спорт. Екперти – олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики, заслужений майстер спорту, президент Благодійного фонду «Спорт і діти»  Стелла Захарова, голова комісії Спортивного комітету з розвитку інфраструктури неолімпійських видів спорту, президент Української федерації вейк-бордингу та воднолижного спорту – заступник Координаційної ради при КМДА  Юрій Зозуля.
 •  Захист тварин. Екперти - – президент Міжнародної громадської організації захисту тварин «SOS» Тамара Тарнавська, старший науковий співробітник Інституту європейських досліджень НАН України Тетяна Метельова.
 •  Довгобуди Києва. Екперт – президент Асоціації приватних інвесторів і власників Тетяна Шальман.

«Сьогодні у киян фактично відсутня можливість впливати на хід подій. Вже 5 років,  як в ефір виходить телевізійне ток-НЕшоу «Київський форум». А це близько 200 прямих ефірів, на яких ми щотижня обговорювали болючі для громади теми, але київській владі зручно робити вигляд, що вона не чує людей. Щоб така ж ситуація не повторилась із новообраною владою, кияни нарешті вирішили висунути чіткі вимоги майбутнім кандидатам у мери Києва та депутати Київради та наполягати на їх дотриманні», – зазначила автор і ведуча соціального ток-НЕшоу «Київський форум» Рена Назарова, яка ініціювала проведення Відкритого Експертного Київського Форуму за участю представників незалежних громадських організацій, фахівців з різних сфер життя столиці, депутатів Київради, колишніх чиновників – усіх тих, хто не перший рік опікується київськими проблемами.

Головна мета Форуму – напередодні виборів мера та депутатів Київради публічно і відкрито заявити про існуючі проблеми у столиці та вказати на можливі шляхи їх вирішення.

Зокрема,  під час Відкритого Експертного Київського Форуму була сформована редакційна колегія, до складу якої увійшли:

 • Тетяна Тимочко – голова Всеукраїнської екологічної ліги
 • Георгій Духовичний – член Національного комітету ICOMOS (ЮНЕСКО) України, віце-президент Київської організації НСАУ
 • Ігор Жданов – президент аналітичного центру «Відкрита політика»
 • Олександр Сергієнко – директор Інституту міста
 • Тамара Тарнавська – президент Міжнародної громадської організації захисту тварин «SOS»
 • Рена Назарова – автор та ведуча соціального ток-НЕшоу  «Київський форум»
 • Тетяна Метельова – старший науковий співробітник Інституту європейських досліджень НАН України.

Редакційна колегія опрацює всі пропозиції, які будуть викладені у підсумковому документі. Його проект оприлюднять на сайті Київського форуму (kiev-forum.org).

Важливо зазначити, що до обговорення залучатимуть, передусім, киян. Остаточний варіант документа, в якому кияни закликають майбутню владу вирішити нагальні проблеми у столиці, відбудеться у середині липня.

Підсумковий документ буде направлено усім кандидатам в депутати Київради, на посаду Київського міського голови, в штаби політичних сил в Києві. Щойно у столиці стартує виборча кампанія – з ними буде розпочато публічну роботу.

 

31.05.2012

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Голосування

Хто в умовах політичної кризи відповідає за безпеку українського народу?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...
Про нас
Пишіть нам за адресою: voelklfanclub@yandex.ru