незручні питання до влади
автор та ведуча Рена Назарова
На головну
Небайдужим киянам - сюди!
Натисніть!
        Знайти

Газета «Київський форум»

№5, липень 2012
У столиці відбувся Відкритий Експертний Форум. Актуальні проблеми столиці - план дій нової Київради. Київ без Черновецького: радіти ще рано.

№4, травень 2012
Сімейна медицина: 100 млн. грн. киян - в нікуди! Чи потрібні киянам сімейні лікарі? Андреевский без ГМО.

№3, квітень 2012
Бюджетна «подачка» напередодні виборів. Війна за зелень. Інтриги на Пейзажній алеї. Сховище відпрацьованого ядерного палива поблизу Києва.

№2, спецвипуск, березень 2012
ОСББ як вихід із комунальної кризи, або допоможи собі сам! Крокодилячі сльози житлово-комунальних олігархів. Як судитися з ЖЕКами?

№1, лютий 2012
Медичні реформи додадуть киянам проблем. Шулявка - ні пройти, ні проїхати. Київ ось-ось потоне у власному "добрі". Прибирання по-київськи.

 
  

Опитування

Чи можуть мешканці Києва контролювати дії столичної влади?

Завантаження ... Завантаження ...

Погода у Києві

Важливо

 «Київська фортеця» залишилася без директора

Запитання юристу

14.02.2012 13:32
друкувати надіслати
 

Алла запитує юриста

Порекомендуйте, будь-ласка! Купую залогову квартиру. Які ризики я маю передбачити? Чи можуть бувші власники після рішення суду про відчудження квартири на користь банка (за невиплачений кредит) подавати позов знову до суду і викликати мене як відповідача?

14.02.2012


Олег Дубовик

Шановна пані Алло!

У разі придбання Вами квартири, яка виступала заставою виконання зобов’язань її власниками перед банком, Ви будете вважатися добросовісним набувачем, тобто особою, яка набула право власності на квартиру на законних підставах.
Єдиною важливою умовою є те, що Вам необхідно чітко проконтролювати весь процес стягнення банком заставленого майна та переоформлення на нього права власності. Ви повинні розуміти, що реєстрація права власності на нерухоме майно підлягає обов’язковій державній реєстрації в БТІ, і лише після цього власник цього майна може його продавати іншим особам. Тобто, спочатку банк повинен в судовому порядку або шляхом вчинення виконавчого напису нотаріусом стягнути заставлену квартиру в рахунок погашення боргу за кредитом. Лише після цього Ви зможете придбати вказану квартиру. Тобто до тих пір поки вона в арешті (заставі) її придбати неможливо.
Крім того, мені не зрозуміло, яким саме чином Ви будете придбавати квартиру: на торгах, які влаштує банк через виконавчу службу, чи особисто у банку?
Але в будь-якому випадку Вам необхідно буде взяти витяг з державного реєстру заборон відчуження нерухомого майна (береться у нотаріуса) з приводу саме цієї квартири і подивитися чи квартира на момент продажу Вам не перебуває в арешті або заставі.
Вказане питання є досить серйозним тому радив би Вам звернутися особисто до юриста, щоб він здійснював правовий супровід укладення договору купівлі-продажу квартири. Це буде однозначною гарантією Вашої безпеки.


 
Голосую -1, мені не подобаєтьсяГолосую +1, мені подобається (Жодного голосу)   переглядів сторінки 54  

Також по темі

Экс-директор музея "Киевская крепость" обжаловал свое увольнение в суде
Татьяна
Анна Андріївна
Валентина
Владимир

Слідкуйте за новинами «Київського форуму» у Вашій соціальній мережі

  
 

Ви небайдужий киянин? Зареєструйтеся або увійдіть на сайт.

Ви гість? Гостям можна коментувати з 10:00 до 18:00 у робочі дні.

работа кладовщик в Одессе, новости шоу бизнеса скандалы, Никита Ефремов, новогодняя музыка, Полтава цена Киа

© 2012 ВГО “Київський форум”. Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на www.kiev-forum.org, а також на сам матеріал.