Черненко: Попова як політика більше не існує

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов втратив шанс стати обраним політиком, а не призначеним чиновником після того, як будівлю столичної мерії зайняли протестувальники. Таку думку висловив голова Комітету виборців України Олександр Черненко в ефірі соціального ток-НЕ-шоу «Київський форум» з Реною Назаровою у вівторок, 10 грудня.

 На думку експерта, Олександр Попов, не підтримавши учасників протестів, а навпаки перешкоджаючи їм вимогою звільнити будівлю Київради, продемонстрував свою несамостійність у прийнятті рішень. Черненко відзначив, що голова КМДА виявився абсолютно залежним від влади, підіграючи її сценаріям розгону мітингів і звільненню адміністративних будівель від мітингувальників своїми висловлюваннями і навіть відповідним зверненням до міліції. Ця ситуація продемонструвала нездатність Попова представляти інтереси київської громади, а не центральної влади, що ставить хрест на політичних амбіціях Олександра Павловича.

«У цій ситуації ми не побачили київського політика Попова. Ми побачили чиновника – не найкращого чиновника, абсолютно залежного чиновника, який колись претендував, щоб бути обраним в Києві міським головою. Сьогодні після останніх подій київського політика Попова немає», – підкреслив Олександр Черненко.

Також голова Комітету виборців України наголосив, що переважна більшість киян хоче проведення виборів у столиці, проте для їх призначення необхідно проявити активність, для якої сьогодні є сприятливі умови. «70% киян хотіли виборів у Києві. Проте вони хотіли цього пасивно. Наявну сьогодні активність потрібно максимально використати для призначення виборів», – резюмував експерт.

 

Автор: admin

14.03.2015

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Голосування

Хто в умовах політичної кризи відповідає за безпеку українського народу?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...
Про нас
Пишіть нам за адресою: voelklfanclub@yandex.ru