Небайдужим киянам - сюди! Натисніть! |
До бюджету Києва відшкодовано 17,8 мільйонів гривень. Про це «Київському форуму» повідомила прес-служба прокуратури Київської області.
Як стало відомо, протягом 2012 року органами прокуратури проводились перевірки додержання вимог природоохоронного законодавства. В результаті перевірок були виявлені порушення незаконного використання підземних вод, вирубування зелених насаджень, засмічення земельних ділянок промисловими, побутовими та іншими відходами.
«Задоволено 730 документів прокурорського реагування, за результатами розгляду яких до відповідальності притягнуто 688 посадових осіб, з яких 476 – посадовці органів державного контролю», – зазначили у прес-службі прокуратури.
Перевірки з питань дотримання вимог природоохоронного законодавства тривають.
Нагадаємо, у Києві встановили нові контейнери для сміття, які не горять, не смердять і вандалам не по зубах.
Бетонні чаші заглиблені в землю на 2,5 метри. Все, що може протекти всередину такої чаші, можна вимити за допомогою спеціального водного пилососа. Контейнери герметичні, в них не можуть потрапити гризуни, собаки і безпритульні. Сміття ділять на три частини. Єдина проблема для комунальників – привчити всіх жителів розділяти сміття.
Раніше повідомлялось, що на очищення Києва від сміття витратили півмільярда. На заходи з благоустрою під час проведення осіннього місячника було використано 487,7 млн грн, що в 1,8 рази більше аналогічного періоду минулого року.
Варто зазначити, що каналізаційні колектори у Святошинському районі Києва перетворились на сміттєзвалища. Під загрозою зупинка каналізаційної насосної станції “Ново-Святошинська” та можлива екологічна катастрофа через вилив стоків до річки Нивки та рибставків з подальшим потраплянням нечистот у річку Ірпінь та Дніпро вище водозабору Дніпровської водопровідної станції, що подає питну воду на правий берег Києва.