Люди «з вилами» стали на захист Біличанського лісу

Народний терпець увірвався, вирубка лісу в Святошинському лісогосподарстві закінчилася «масками-шоу». Невідомі напали на вагончик з будівельниками, розбили шибки, зламали паркан і врешті-решт підпалили екскаватор. Водій ледве встиг урятуватися.

На місці подій оперативно з’явилися три міліцейські машини. Напад стався за півгодини до мітингу, який планували провести місцеві активісти. Саме їх будівельники звинуватили в погромі. Мешканці мікрорайону звинувачення відкинули, проте вирубкою дерев і будівництвом кафе на місці відпочинку дуже обурені.

Прораб будівництва продемонстрував копії документів. Дана ділянка надана Київрадою за згодою Святошинського лісництва підприємству «МАГ-К» в оренду з 2007 року по 12 жовтня 2012 року з дозволом на зведення кафе. Проте законність розпорядження викликає великі сумніви.

Є і дозвіл на вирубку 42 дерев. Підприємство заздалегідь, ще у січні, сплатило компенсацію у розмірі 190 тис. грн.. Директор лісопаркового господарства Іван Крук переконує, що були зрубані лише сухостої.

А депутат Київради Денис Москаль переконаний, що Київрада не мала права передавати ділянку лісу в оренду й дозволяти на ній будівництво. Він пообіцяв підняти це питання на найвищому рівні.

Проблема вирубки лісів надзвичайно актуальна для одного з останніх зелених районів Києва. Нещодавно мешканці відстояли сквер на вул. Феодори Пушиної, що знаходиться за кілька кварталів звідси.

На жаль, підприємці аж ніяк не хочуть зрозуміти, що люди воліють відпочивати не в кафе, їх і так досить, а серед зелених дерев, на березі озера, подалі від бруду і цинізму міста. Лише у Біличанському лісі, за кількасот метрів від будівництва, живе мігруюча колонія рідкісних тепер білих чапель. Чи залишаться вони по сусідству з екскаваторами? Навряд чи.

Ірина Сахно, Андрій Грибков – «Київський форум».

Читайте і дивіться історію конфлікту в попередніх новинах:
У лісі в Новобіличах кияни скрутили будівельників і підпалили екскаватор (ВІДЕО і ФОТО)
У Києві біля Житомирської траси орудують лісоруби (ФОТО)

23.03.2012

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Голосування

Хто в умовах політичної кризи відповідає за безпеку українського народу?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...
Про нас
Пишіть нам за адресою: voelklfanclub@yandex.ru