Небайдужим киянам - сюди! Натисніть! |
Великі інвестори та українська держава планують вкласти в розбудову Києва понад 30 мільярдів гривень, що вдвічі більше річного бюджету міста. Відповідні меморандуми про співпрацю учора підписав голова КМДА Олександр Попов під час першого Київського інвестиційного форуму, повідомляє прес-служба мерії.
Технопарк на Святошині
Перший меморандум – з ТОВ «Юкрейніан Девелопмент Партнерс» про намір створити в на Святошині інноваційний парк «BIONIC Hill». На 147 гектарах планують побудувати бізнес-центри, лабораторії, університети і житло для фахівців у сфері інформаційних та інших високих технологій. На це треба близько 8 мільярдів гривень. Прогнозовано, першу чергу технопарку завершать вже до 2014 року.
Оптовий ринок у Деснянському районі
Компанія «БЕГ Інженері Україна» планує побудувати центр оптової торгівлі у Деснянському районі, де буде овочесховище, торгівельні павільйони, виставкові салони, офісні та побутові приміщення на 600 робочих місць. Очікувана сума інвестицій – 1 мільйон 440 тисяч гривень. Першу чергу ринку планують здати в 2015 році.
Кошти для створення інших об’єктів має намір залучити Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України.
Діловий центр
Будівництво ділового центру «Київ-Сіті» визнано пріоритетом. Для його зведення планують залучити 1–2 мільйона доларів іноземних інвестицій. Бізнес-містечко розташують подалі від історічного центру міста, щоб наблизити офіси до місць проживання більшості киян. Для «Київ-Сіті» обиратимуть одну з п’яти ділянок площею від 100 до 240 гектарів: на Дніпровській набережній, у житловому масиві Осокорки-Північні, в районі Одеської площі, Нижньої Телички і озера Вирлиця.
Залізниця і дороги
У Держагентстві з інвестицій та управління нацпроектами вкотре засвідчили намір прокласти залізницю Київ – Бориспіль з символічною назвою «Повітряний експрес». Крім того, плануються інші інфраструктурні проекти, зокрема будівництво кільцевої автомобільної дороги навколо Києва від Столичного шосе до автодороги М-03 Київ – Харків – Довжанський на ділянці Київ – Бориспіль.
«Чисте місто»
Проект «Чисте місто» вартістю 21 мільярд гривень передбачає будівництво сучасних комплексів з переробки твердих побутових відходів. Якщо його реалізують – така діяльність стане прибутковим бізнесом як за рахунок доходу від реалізації продуктів переробки – металобрухту, полімерних гранул, макулатури, скла, компосту, так і завдяки економії ресурсів первинної сировини. Поліпшиться й екологія міста, адже не треба буде звозити сміття на полігони, які переповнені і небезпечні для навколишнього середовища і здоров’я людей.
Додамо, що на словах іноземні інвестори дуже зацікавилися будівництвом 4 гілки Київського метрополітену. У прокладання метро на Троєщину готові вкласти 11,2 мільярда гривень банки та компанії з Росії, Франції, США і Німеччини.
Як відомо, Київський інвестиційний форум вперше організовала Київська міська держадміністрація разом з Фондом «Ефективне управління» нардепа-мільярдера Ріната Ахметова та видавництвом «The Financial Times».
Про це також пишуть:
“Українська правда. Київ”: Київський технопарк почнуть будувати вже до кінця року.
“Коментарі. Київ”: Діловий центр столиці може переїхати на Осокорки.
Діловий центр «Київ-Сіті» вартість 1–2 мільйона доларів
За такие деньги только пару ларьков можно построить
А где информация про метро на Троещину?
О строительстве 4-й ветки метро сообщили, уже сообщили, что строить будут руссския компании. Хотя о желании заявили несколько стран. Видно с кацапами уже договорились об откатах !!!!
Пишут о том, что будет благосостояние и качество жизни для киевлян (правда в другой статье). Что они рассказывают “Казку про Дурила”, кроме ущерба городу и его жителям ничего не будет, а выгода может будет отдельным кучкам людей, которые никак не могут насытится деньгами и им все мало (наши багатые люди Украины – а их фамилии догадайтесь сами).