МЗС знову полює на Пейзажну алею

Улюбленці дітей та дорослих, казкові скульптури на Пейзажній алеї, знову опинилися під загрозою знищення. Уже кілька років кияни активно протестують проти планів МЗС звести тут багатоповерхівку. Перемога була майже в кишені, але 13 березня Вищий адміністративний суд дав дозвіл на будівництво. 17 березня кияни та гості столиці зібралися на акцію протесту проти руйнування однієї з наймолодших візитівок Києва.

Підтримати протестантів прибув і голова КМДА Олександр Попов. Аби підкреслити серйозність своїх намірів стосовно збереження ландшафтного парку, голова КМДА посадив дерево у яму, підготовлену напередодні зеленбудівцями. Він запевнив киян у тому, що будівництва на Пейзажній алеї не буде. Деякі захисники Пейзажки «вшанували» Попова димовими шашками і протестними гаслами.

Наталія Новак, депутат Київради (фракція «УДАР Віталія Кличка») розцінила дії міського голови як піар-акцію.

Згідно з офіційними заявами МЗС, урядовці не збираються руйнувати Пейзажну алею. Ігор Луценко (Громадська ініціатива по боротьбі з протиправними забудовами «Збережи Старий Київ») зазначив: «МЗС просто торгується, вони намагаються видурити у нас іншу ділянку».

Попри заяви Костянтина Грищенка про незаконність споруджень, які були знесені під забудову, місцевий мешканець Володимир Пряхін продемонстрував законний договір на придбання гаража.

Без жодного референдуму люди одностайно висловили свою думку: «Скульптурам бути!» Лише своєю присутністю і посмішками дітлахи захищають чудернацьких котів краще, ніж це зробили б озброєні спецзагони. Сподіваємось, їм це вдасться.

Ірина Сахно, Ксенія Веркалець, Андрій Грибков – «Київський форум»

20.03.2012

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Голосування

Хто в умовах політичної кризи відповідає за безпеку українського народу?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...
Про нас
Пишіть нам за адресою: voelklfanclub@yandex.ru