Небайдужим киянам - сюди! Натисніть! | Наш сайт переглянули
|
Добрий день ! У мене така ситуація: у 1996 році я за дозволом керівництва підприємства поселився в однокімнатній квартирі. При цьому мені ніякого ордеру не видавалось. Я лише написав письмову заяву на дозвіл поселитися.Підприємство, яке надало житло, видало мені форму № 3 в якій сказано, що моє помешкання – гуртожиток. Я постійно прописався по місцю проживання. Ніякого ордеру я не отримував. Його в мене ніколи не було.
На початку 2012 року мені стало відомо, що житло в якому я проживаю з 1996 року є службовим і відповідно до Житлового кодексу України, я мав би мати на нього ордер відповідно до клопотання керівництва підприємства та рішення місцевої районної державної адміністрації. Організація яка мені надала дозвіл на вселення та проживання відмовляється надавати дозвіл на приватизацію житла, тая як я там не пропрацював 10 років.
Скажіть, чи можу я в даному випадку скористатися статтею 344 Цивільного кодексу України ?
24.01.2012 14:40
Олег Дубовик |
Шановний пане Станіславе! Відповідно до ч. 1 ст. 344 ЦК України особа, яка добросовісно заволоділа чужим майном і продовжує відкрито, безперервно володіти нерухомим майном протягом десяти років, набуває право власності на це майно (набувальна давність), якщо інше не встановлено цим кодексом. |