Хто ми

І знову вітаємо вас шановні кияни!

Ви знаходитесь на веб-сайті соціальної ініціативи “Київський форум». Цей проект започаткували колишні учасники ток-НЕшоу «Київський форум», які для себе усвідомили і прийняли слова ведучої Рени Назарової: «Доля нашого Міста — в наших руках».

Більшість з нас і раніше не були байдужі до проблем рідного міста. Але боротьба з напастями, які переживає Київ останнім часом, поодинці виявилося неефективною. І ми вирішили об’єднуватися.

Начебто просте і зрозуміле рішення. Але від рішення до реалізації часто дистанція виявляється дуже довгою, а іноді — і нескінченною. Згадаймо вибори мера в 2008 році. Об’єдналися б тоді всі опозиційні Черновецькому сили — і не було б продовження «космічної» окупації столиці «молодою командою» ще два довгих 2008-2009 роки. Та й у масштабах країни щось не видно позитивних прикладів об’єднання.

Тому поява спільної позиції навіть п’ятдесяти осіб, від імені яких написаний цей текст, ми вважаємо нашою маленькою перемогою. І нехай ми поки складаємо всього одну п’ятдесятитисячну частку населення міста. Зате ми твердо віримо, навіть не віримо — а твердо знаємо: доля Києва дійсно в руках його справжніх жителів, справжніх киян.

Чого ми хочемо:

  • Жити, а не існувати в Києві
  • Щоб і наші діти і наші онуки з задоволенням жили в цьому місті
  • Відновити позитивну енергетику міста на Дніпрі, якою в усі часи дивувалися і захоплювалися всі люди, що приїжджали сюди. Це стосується багатьох сторін: від ландшафту, зелені в парках і зовнішнього вигляду до інфраструктури та зручності проживання.
  • Відновити реальне місцеве самоврядування в Києві

Хто наш ворог.

Це не черговий руйнівник, на кшталт архітектора Бабушкіна, готового «зґвалтувати» наше місто своїми монстрами-новобудовами. І не правителі міста, на кшталт Омельченко-Черновецького-Попова, які не народилися в Києві і тому не відчувають його.

У першу чергу наш ворог це … невіра багатьох киян у можливість впливати на долю нашого міста. Так, так — думка первинна, і саме від невіри народжуються ями у дворах, сміття на тротуарі, спиляні дерева в парках, пробки на дорогах, кіптява від вихлопного газу в легенях наших дітей та багато іншого.

Якщо ви відчули, про що ми тут написали — пропонуємо поговорити ДАЛІ

 

25.12.2008

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Голосування

Хто в умовах політичної кризи відповідає за безпеку українського народу?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...
Про нас
Пишіть нам за адресою: voelklfanclub@yandex.ru