Азаров промчав навколо Києва на міській електричці

Сьогодні у столиці запустили кільцеву електричку. Першими пасажирами стали українські високопосадовці на чолі з прем’єр-міністром Миколою Азаровим, повідомляє «Українська правда. Київ».

Глава уряду промчав по колу за 50 хвилин від станції «Лівий берег» до «Дарниці».

Однак за інформацією УНН, прем’єр припустив, що разом зі всіма зупинками їхати доведеться 1 годину 10 хвилин.

До речі, на підготовку 60-кілометрової залізниці та рухомого складу витратили 223 мільйона гривень, з них 80 мільйонів – із держбюджету. Тепер цим маршрутом курсуватимуть 66 рейсів на добу: 30 вранці та 36 – увечері. Квиток коштує 1,7 гривні.

Як відомо, ще в березні віце-прем’єр – міністр інфраструктури Борис Колесніков презентував проект наземного метро Києва, за яким сьогодні відкрилися перші 12 станцій. А саме: «Дарниця», «Лівобережна», «Троєщина», «Київ-Петрівка», «Сирець», «Рубежівська», «Борщагівка», «Київ-Волинський», «Караваєві дачі», «Київ-Пасажирський», «Видубичі», «Лівий берег». Ще 7 станцій збираються здати в експлуатацію у травні наступного року. Електричка повністю поєднає лівий і правий береги залізничним кільцем і прогнозовано на 40% розвантажить основні лінії Київського метрополітену. Тим більше, що столична влада обіцяє пустити міський транспорт до зупинок на кільцевій залізниці.

Утім, внесок Києва в цей проект мінімальний. Південно-Західній залізниці довелося зняти з маршрутів і подарувати столиці 12 поїздів. Тепер мешканці Київщини змушені годинами чекати на електрички, а в час пік маринуватися в переповнених салонах.

Про це також пишуть:
“Коментарі. Київ”: Залізничники оплатили проект Попова.
“Сегодня”: В Киеве запустили городскую электричку.

04.10.2011

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Голосування

Хто в умовах політичної кризи відповідає за безпеку українського народу?

View Results

Loading ... Loading ...
Про нас
Пишіть нам за адресою: [email protected]