незручні питання до влади
автор та ведуча Рена Назарова
Небайдужим киянам - сюди!
Натисніть!

Наш сайт переглянули

Сьогодні2 866
З початку місяця41 105
За 2012 рік504 542
За весь час2 313 854

У цьому розділі

Експертні блоги
Експерти
Реєстрація блогера

        Знайти
Новий розділ
Гарячі точки Києва
Відкрити

Дайджест «Київський форум»

№3, квітень 2012
Бюджетна «подачка» напередодні виборів. Війна за зелень. Інтриги на Пейзажній алеї. Сховище відпрацьованого ядерного палива поблизу Києва.

№2, спецвипуск, березень 2012
ОСББ як вихід із комунальної кризи, або допоможи собі сам! Крокодилячі сльози житлово-комунальних олігархів. Як судитися з ЖЕКами?

№1, лютий 2012
Медичні реформи додадуть киянам проблем. Шулявка - ні пройти, ні проїхати. Київ ось-ось потоне у власному "добрі". Прибирання по-київськи.

 
  

Опитування

Чи готові Ви вийти на захист зелених зон Києва від вирубки?

Завантаження ... Завантаження ...

Погода у Києві

Експертні блоги

17.10.2011
друкувати надіслати
Віктор Вечерський
Перший заступник голови Державної служби з питань національної культурної спадщини, член-кореспондент Української академії архітектури.

На Андріївському треба реставрувати всі садиби, а не лише фасади

Проект реконструкції Андріївського узвозу розглядали  22 червня 2011 року під час засідання Науково-методичної ради з питань охорони культурної спадщини Мінкультури.

Тоді документ називався так: «Проведення реставрації та ремонту забудови, благоустрою території Андріївського узвозу в Подільському районі та реконструкція інженерних мереж цієї вулиці».

І ось які  рішення ухвалила рада:

  1. Подану науково-проекту документацію взяти до відома і рекомендувати продовжити роботу з урахуванням висловлених зауважень.
  2. Звернути увагу замовника і проектувальника на відсутність в поданій документації комплексного вирішення питань функціонального використання території та об’єктів культурної спадщини, забезпечення необхідної інфраструктури обслуговування, реставрації, регенерації, пристосування садиб, які утворюють Андріївський узвіз як пам’ятку містобудування.
  3. Доопрацьовану науково-проектну документацію після врахування висловлених зауважень погодити з органом управління Державного історико-культурного заповідника «Стародавній Київ» та  подати на повторний розгляд.

На повторний розгляд ніхто нічого не подавав.

Свіжий ефір: Новий ядерний могильник під Києвом: небезпеки, ризики, загрози

Залишається сподіватися, що на мистецькій вулиці правильно прокладуть інженерні мережі та грамотно проведуть реставраційні роботи будинків, а не лише фасадів. А от забудови тут бути не може. Адже Андріївський узвіз – це територія заповідника «Стародавній Київ». А два роки тому до Закону України «Про охорону культурної спадщини» внесли зміни, згідно з якими з’явилися пам’ятки містобудування.  Перша в Києві така пам’ятка називається «Замкова гора – Андріївський узвіз». На сьогодні підготовлено наказ Міністерства культури про занесення її до Державного реєстру нерухомих пам’яток України.


 
Голосую -1, мені не подобаєтьсяГолосую +1, мені подобається (Жодного голосу)   переглядів сторінки 58  

Також по темі

В Киеве хотят снести Гостиный двор
Андреевский спуск оставят без старинной брусчатки. Фото
Киевские парки пообещали привести в порядок
Спецкомиссия проверит все стройки на Андреевском спуске
Оновлений парк Малишка повернуть Києву
 
0 коментарів 0

Ви небайдужий киянин? Зареєструйтеся або увійдіть на сайт.

главный врач, как похудеть за неделю, Гектор Элизондо, новая музыка 2009 года бесплатно, хэтчбек фиат

© 2012 ВГО “Київський форум”. Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на www.kiev-forum.org, а також на сам матеріал.