Небайдужим киянам - сюди! Натисніть! | Наш сайт переглянули
|
Пропонуємо спланувати святковий маршрут на 9 Травня – від традиційного параду о 10:00 до феєричного салюту Перемоги о 21-й годині.
Подивитися в очі історії
Щоб краще зрозуміти великі історичні події – варто подивитися в очі людей, які їх пережили і, власне, творили історію… На Алеї слави біля Музею Великої Вітчизняної війни можна побачити портрети ветеранів з різних міст України. Вони виконані на алюмінієвих пластинах з обличчями героїв — піхотинців, танкістів, пілотів, моряків… А в самому музеї – понад 200 кращих робіт легенди радянської фотожурналістики Євгенія Халдея.
Послухати воєнні пісні й помилуватися тріумфальними квітами
Пройнятися святковою атмосферою Великої Перемоги найкраще – під музику воєнних часів. З 12:00 біля музею гратимуть духові оркестри. А поряд, на Співочому полі, виступатимуть художні колективи з усієї країни. До речі, тут триває виставка весняних квітів, і гектари символів тріумфу – тюльпанів, – без сумніву, додадуть вам переможного настрою.
Поспілкуватися з ветеранами
У парку Партизанської слави на вул. Славгородскій, 49 ветеранів традиційно пригощають солдатською польовою кашею і радують святковим концертом. З самого 1945 року це – місце зустрічі фронтовиків та всіх, хто пережив війну. Вони, як завжди прийдуть сюди колоною від «Монументу мужності» на Привокзальній площі.
Покласти квіти воїнам-визволителям
У парку Перемоги на вулиці Перова, 2 вшановуватимуть пам’ять загиблих під час Великої вітчизняної війни. Вже на вході до парку – пам’ятник матері, яка проводжає сина на фронт. До цього монументу традиційно кладуть квіти саме жінки.
Помилуватися парадом і феєрверками
А головні урочистості будуть в центрі Києва. Як раніше писав «Київський форум», тут влаштують міні-парад за участю керівників держави і міста. По Хрещатику проїдуть БТР, танк Т-34, дві пушки та військові автомобілі. Як бачимо, парад буде скромний, зате Президент Віктор Янукович почне свято не з трибунного виступу, а з півгодинного маршу разом з фронтовиками. Потім обіцяють масове театралізоване дійство й воєнно-історичний фестиваль. І вже вдень почнеться феєрверк – в небо запустять серпантин та десятки тисяч повітряних кульок. А як стемніє, о 21:00, над Майданом розцвіте полум’яно-червоний салют Перемоги!
За матеріалами газети «Сегодня»