Небайдужим киянам - сюди! Натисніть! | Наш сайт переглянули
|
Столичні депутати і навіть народні обранці також не застраховані від комунальних проблем і сюрпризів. У їхніх багатоповерхівках теж купа сміття, сморід, ламається ліфт та гасне світло, пише газета «Сегодня».
Так, голову Комісії Київради з питань ЖКГ Юрія Бондаря, що живе на Виноградарі, часто «відмовлялися» возити ліфти. Депутат організував збори з комунальниками та мешканцями будинку – лише після цього підйомники полагодили. А його колезі, голові Комісії Київради з питань культури і туризму Олександрові Бригинцю довелося разом з сусідами ремонтувати ліфт власним коштом.
Часто пішки піднімаються додому народні обранці: Тарас Чорновіл – у депутатському будинку на вул. Срібнокільській, 24, НУНСівець Юрій Стець – у багатоповерхівці на Березняках. Не оминуло це лихо й представників правлячої партії. Нардепу-регіоналу Михайлу Чечетову, який живе у висотці на Харківському масиві, днями довелося долати сходи з чау-чау на руках: треба було вигуляти старого пса, а ліфт зламався. Подейкують, що навіть голова КМДА Олександр Попов на день народження застряг у ліфті свого будинку на Дніпровській набережній.
Утім, для багатьох із названих можновладців ліфти – це ще не головна комунальна проблема. Так, Тарас Чорновіл більше переймається постійними перебоями з електрикою.
«Світло в квартирі може вирубитися, навіть якщо увімкнути чайник – це жах. Буває й таке, що світло вимикають у всьому будинку на кілька днів. Тоді доводиться готувати на похідній плиті, освітлювати квартиру свічкою й робити собі розвантажувальний день», – поскаржився Чорновіл.
Водночас Олександр Бригинць найбільше потерпає від смороду в під’їзді, через що навіть заварили сміттєпровід. А Юрій Стець каже, що кожні вихідні його двір перетворюється на смітник – непотріб просто ніхто не вивозить.
Схоже, найкраще з комунальними проблемами справляється Юрій Бондар як голова профільної комісії міськради. У нього в багатоповерхівці також раніше було багато сміття, стояв сморід та вешталися незрозумілі люди. Але ситуація виправилася, коли мешканці огородили будинок парканом за свій рахунок та найняли консьєржку.
Бондар порадив, як змусити комунальників слідкувати за порядком.
«Треба написати скаргу до ЖЕКу і прослідкувати, щоб її зареєстрували. Якщо не допоможе – пишіть колективну скаргу, ну а якщо й це не допоможе – звертайтеся до Комісії Київради з ЖКГ та у главк ЖКГ. Ми допоможемо вирішити такі проблеми», – сказав Бондар.
Нагадаємо, що в деяких високопосадовців з Кабміну ще більші проблеми. Вони мешкали в елітній висотці на вул. Срібнокільській, 20. Аж поки будинок не пішов тріщинами, ймовірно, через неглибокий фундамент. Цієї весни на порятунок будинку уряд виділив 2 мільйони гривень, утім, чиновники почали спішно продавати своє житло.
Про це також пишуть:
Украинская газета: Депутаты опасаются ездить в лифтах.
“Обком”: Пару дней назад старую собаку Чечетова пришлось нести на руках.
Як би ж на ремонт нашої п’ятиповерхівки, яка пішла тріщинами виділили такі гроші. До речі тріщини і проблеми з газом в нашому будинку з’явились після будівництва поруч багатоповерхівки на замовлення АТ “КИЇВМІСЬКБУД”, де президентом є Михайло Голиця, чиновник із Київради,член постійної комiсiі з питань земельних відносин, містобудування та архітектури…
Щас расплачусь!