незручні питання до влади
автор та ведуча Рена Назарова
Небайдужим киянам - сюди!
Натисніть!

Наш сайт переглянули

Сьогодні25
З початку місяця3 489
За 2012 рік466 992
За весь час2 276 304
        Знайти
Новий розділ
Гарячі точки Києва
Відкрити

Дайджест «Київський форум»

№3, квітень 2012
Бюджетна «подачка» напередодні виборів. Війна за зелень. Інтриги на Пейзажній алеї. Сховище відпрацьованого ядерного палива поблизу Києва.

№2, спецвипуск, березень 2012
ОСББ як вихід із комунальної кризи, або допоможи собі сам! Крокодилячі сльози житлово-комунальних олігархів. Як судитися з ЖЕКами?

№1, лютий 2012
Медичні реформи додадуть киянам проблем. Шулявка - ні пройти, ні проїхати. Київ ось-ось потоне у власному "добрі". Прибирання по-київськи.

 
  

Опитування

Чи готові Ви вийти на захист зелених зон Києва від вирубки?

Завантаження ... Завантаження ...

Погода у Києві

Запитання юристу

27.04.2012 14:44
друкувати надіслати

Олександр запитує юриста

Моя колишня дружина та мій неповнолітній син(12 років) зареєстровані в будинку мого батька (він власник) вони в ньому не проживають чотири місяці (проживають у своєї матері),колишня дружина подала позов до суду на власника на вселення в будинок.Скажіть будь-ласка чи має право вона на вселення в будинок та як її виписати?

27.04.2012


Олег Дубовик

Шановний пане Олександре!

Факт реєстрації (прописки) не надають права власності на будинок. Реєстрація лише підтверджує місце реєстрації фізичної особи.
Відповідно до ст. 64 Житлового кодексу України, члени сім`ї наймача, які проживають разом з ним, користуються нарівні усіма правами і несуть усі обов`язки.
До членів сім`ї наймача належать чоловік (дружина наймача), їх діти і батьки. Якщо зазначені особи перестали бути членами наймача, але продовжують проживати в займаному жилому приміщенні, вони мають такі ж права і обов`язки, як наймач та члени його сім`ї.
Статтею 71 Житлового кодексу України передбачено, що у випадку тимчасової відсутності наймача або членів його сім’ї за ними зберігається жиле приміщення протягом шести місяців.
Згідно ст. 72 Житлового кодексу України, визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням внаслідок відсутності цієї особи понад встановлені строки, провадиться в судовому порядку.
Таким чином, найефективнішим способом виписки колишньої дружини з будинку є звернення до суду з позовом про визнання особи такою, що втратила право на користування житловим приміщенням. Але такий позов варто подавати. коли пройде 6 місяців з дня як вона не проживає у будинку.
Таким чином, Вам необхідно звернутися до юриста для складання відповідної позовної заяви.


 
Голосую -1, мені не подобаєтьсяГолосую +1, мені подобається (Жодного голосу)   переглядів сторінки 50  

Також по темі

Три района Киева оставят без горячей воды
Руслан
Кому в Україні весело живеться, або Хто плює на закони про боротьбу з корупцією. Ч.1
После выходных Киев решили очистить от мусора. Список мест
У Києві пожежа тимчасово зупинила швидкісний трамвай
 
0 коментарів 0

Ви небайдужий киянин? Зареєструйтеся або увійдіть на сайт.

Ви гість? Гостям можна коментувати з 10:00 до 18:00 у робочі дні.

вакансии врач педиатр, открытие евро 2012, Охотник-убийца, музыка guf, Mitsubishi Carisma продажа

© 2012 ВГО “Київський форум”. Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на www.kiev-forum.org, а також на сам матеріал.