Небайдужим киянам - сюди! Натисніть! | Наш сайт переглянули
|
Цього року на потреби Станції швидкої допомоги Києва передбачено на 35,5 мільйона гривень більше, ніж торік. За ці гроші додатково оснастять карети екстреної допомоги, закуплять більше медикаментів та поліпшать умови праці співробітників швидкої, повідомляє прес-служба мерії.
У результаті невідкладна допомога має стати ще швидшою та ефективнішою.
«Екстрена медична допомога – це та галузь, з реформою якої ми не можемо дозволити собі зволікати. Йдеться про життя та здоров’я киян. Ми маємо розуміти, що чим швидше карети доставлятимуть хворих у медичні заклади, і чим краще лікарі швидкої будуть забезпечені медикаментами – тим більше шансів врятувати якомога більше життів», – наголосив голова КМДА Олександр Попов.
Щоб гарантувати вчасне прибуття швидкої, яка, за чинними нормативами, мусить приїхати на виклик протягом 10 хвилин, у місті створять 41 пункт базування медбригад та модернізують засоби зв’язку інформаційно-диспетчерської системи. Тоді автоматизується прийом викликів за номером «103» та їх класифікація за приводом і територією. А найближча бригада швидкої допомоги, оснащена GPS-навігаторами, миттєво отримуватиме необхідну інформацію.
Крім того, цьогоріч почнуть реконструкцію будівлі Київської міської станції швидкої допомоги з надбудовою 4 поверху для єдиної диспетчерської служби.
До речі, раніше начальник Управління надзвичайних ситуацій Віталій Пшеничний заявив, що Київ планує закупити 2 вертольоти, на яких рятувальники і медики вилітатимуть на масштабні ДТП, пожежі, стихійні лиха та місця інших надзвичайних ситуацій. У місті побудують 16 гелікоптерних майданчиків.
Утім, наразі ситуація не така райдужна. У Києві, як правило, фіксується до півтори тисячі викликів на добу. І поки їде швидка, якої можна чекати й понад годину, за один день помирають близько 7 хворих.
Про це також пишуть:
“Коментарі. Київ”: Попов збільшив фінансування «швидкої», щоб врятувати якомога більше виборців.