незручні питання до влади
автор та ведуча Рена Назарова
Небайдужим киянам - сюди!
Натисніть!

Наш сайт переглянули

Сьогодні3 846
З початку місяця42 085
За 2012 рік505 519
За весь час2 314 831

У цьому розділі

Архів новин
RSS-канал

        Знайти
Новий розділ
Гарячі точки Києва
Відкрити

Дайджест «Київський форум»

№3, квітень 2012
Бюджетна «подачка» напередодні виборів. Війна за зелень. Інтриги на Пейзажній алеї. Сховище відпрацьованого ядерного палива поблизу Києва.

№2, спецвипуск, березень 2012
ОСББ як вихід із комунальної кризи, або допоможи собі сам! Крокодилячі сльози житлово-комунальних олігархів. Як судитися з ЖЕКами?

№1, лютий 2012
Медичні реформи додадуть киянам проблем. Шулявка - ні пройти, ні проїхати. Київ ось-ось потоне у власному "добрі". Прибирання по-київськи.

 
  

Опитування

Чи готові Ви вийти на захист зелених зон Києва від вирубки?

Завантаження ... Завантаження ...

Погода у Києві

Популярні новини цього місяця

У моста Патона откроют новую транспортную развязку. Схема проезда  3477
Три района Киева оставят без горячей воды  2324
У центрі Києва VIP-авто з номерами ВР протаранило дві дорогі автівки. Фото  2276
Метро на Троещину возьмет Киев в кольцо  2097
У Києві забули прикрити розруху біля НСК «Олімпійського».Фото  1987
В «Борисполе» туристам раздают буклеты с пикантным содержанием  1769
У двох районах Києва відключать гарячу воду. Адреси  1730
В автобусах и троллейбусах поменяют систему оплаты проезда  1511
М’ясо, овочі та фрукти можна буде купити за зниженими цінами. Адреси  1485
В общественном туалете Киева на голову беременной женщине обрушился потолок  1476

Новини

17.06.2011 09:26
друкувати надіслати

Ноу-хау кредиторів: заборгував – продавай органи

kredyt

Колектори зметикували нові способи, як змусити злісних боржників погасити кредити. Замість щоденних дзвінків на телефон, вони ганьблять винуватців перед сусідами – розклеюють на під’їздах оголошення з історією боргу та персональними даними своєї «жертви». Більше того, деякі кредитори та захисники їх інтересів вважають: якщо в людини не лишилося путнього майна, вона все одно здатна розплатитися з боргами – варто лише продати власні органи, пише «Газета по-київськи».

Звісно, в таких діях є кримінальна складова. Юрист Всеукраїнської громадської організації з захисту прав споживачів фінансових послуг Анатолій Соболевський каже, що надсилати листи із претензіями кредитні організації повинні лише боржнику, а не вивішувати оголошення з його боргами на дверях під’їзду. Це порушення закону «Про захист персональних даних» і «Про інформацію».

«У моїй практиці таких випадків тьма. Приведу кілька кричущих випадків: чоловік заборгував суму одному з найбільших банків. У контексті вимог погасити кредит одержав листа, у якому вказувалася вартість людських органів. Мовляв, продавай органи – і повертай гроші. В іншого боржника гроші вибивали, шантажуючи фотографіями його дружини в купальнику, знайденими в соціальній мережі. Їх обробили у фотошопі й розвісили по місту».

А колектори виправдовуються, мовляв, намагаються достукатися до совісті боржників.

Свіжий ефір: Новий ядерний могильник під Києвом: небезпеки, ризики, загрози

«Коли людина перестає платити й відповідати на телефонні дзвінки, у нас немає іншого виходу й доводиться робити так. Ми не банк, а кредитна організація, і ми маємо на це право. Ми, звичайно, можемо подати до суду на боржника, але спочатку намагаємося піти назустріч, достукатися, нехай навіть такими способами», – розказала адміністратор колекторської організації «ІЗІ Кредит» Тетяна.

Однак не можна залишити без належної уваги новий метод вибивання боргів: «завинив – продавай себе по частинах». Доречно нагадати, що в Україні високий дефіцит органів для пересадки6: з 1000 осіб, яким це потрібно, – операції роблять не більше сотні пацієнтів. Це пов’язано з тим, що, за законом, донорами легально можуть бути тільки родичі або чоловік (жінка) хворої людини. За торгівлю органами, відповідно до Карного кодексу, передбачено позбавлення волі до п’яти років. Але є інформація, що в нашій країні процвітає тіньовий ринок донорства, бо ціни на «тіло вроздріб» надзвичайно високі.

Про це також пишуть:
“Українська правда. Київ”: Новий метод вибивання боргів: щоб повернути гроші, радять продати органи.


 
Голосую -1, мені не подобаєтьсяГолосую +1, мені подобається (Жодного голосу)   переглядів сторінки 56  

Також по темі

Як убезпечити споживачів фінансових послуг (позичальників, вкладників) під час економічної кризи?(Хто захистить людей від колекторів, чи існує фінансова справедливість та чому й досі не сформована єдина державна політика і система захисту прав споживачів фінпослуг)
У столиці зникають пункти обміну валют
Кияни завинили комунальникам півмільярда гривень
Кияни ризикують зустріти зиму в холодних квартирах
На порозі банку в самотнього інкасатора вихопили 300 тисяч
 
0 коментарів 0

Ви небайдужий киянин? Зареєструйтеся або увійдіть на сайт.

работа Харьков продажи оборудования, загранпаспорт цена, новости эстрады, альбом Oceanlab, Отосан

© 2012 ВГО “Київський форум”. Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на www.kiev-forum.org, а також на сам матеріал.