Кільцева електричка Азарова везе 50 хвилин, а киян – півтори години

Міська електричка, яку запустили вчора, об’їжджає Київ лише за 1 годину 26 хвилин, повідомляє «Українська правда. Київ» з посиланням на дописувачів.

Як виявилося, за обіцяні 50 хвилин електричка долає свій маршрут, лише якщо мчить без зупинок і з прем’єр-міністром Миколою Азаровим у салоні.

Кияни, які вже встигли «випробували» новий транспорт, не тільки повільніше їхали, а й подовгу чекали поїзда.
«Для тих хто в танку – я оце їхала маршруткою і приїхала на станцію о 10-й. А електричка по розкладу – о 10:25. То я мушу чекати півгодини. За цей час я на іншому транспорті пів-міста проїду. Даром мені нецікавий такий “скоросний” сервіс електричкою», – написала форумчанка «Української правди».

Щоправда, багатьом киянам електричка допоможе швидше дістатися на роботу і навчання. Тож вони активно вивчають розклади.

Як відомо, «кільцевим» маршрутом курсуватимуть 66 рейсів на добу: 30 вранці та 36 – увечері. Вартість поїздки – 1,7 гривні.

Нагадаємо, що вчора високопосадовці на чолі з прем’єр-міністром Миколою Азаровим відкрили рух міської електрички. З’ясувалося, що на підготовку 60-кілометрової залізниці та поїздів витратили 223 мільйона гривень.

Про це також пишуть:
“Комсомольская правда”: Утром городскую электричку открыли для чиновников, вечером – для киевлян.

05.10.2011

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Голосування

Хто в умовах політичної кризи відповідає за безпеку українського народу?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...
Про нас
Пишіть нам за адресою: [email protected]