Справа Павліченків: в’їзд до Апеляційного суду Києва заблоковано

04.04.2013 12:09

В’їзд до Апеляційного суду Києва заблокували близько сотні фанатів футбольного клубу “Динамо”. Вони прийшли до суду підтримати Дмитра та Сергія Павліченків. У четвер, 4 квітня, відбудеться шосте засідання по їх справі.

Фанати розташувалися прямо на в’їзді до суду. Тримають плакати та банери “Свободу чесним”, також скандують “Суддя, пам’ятай – влада зміниться”. Серед учасників є велика кількість підлітків. Їх охороняють кілька десятків міліціонерів. На територію суду пропускають тільки за наявністю документів.

“Судді мають пам’ятати, що вони будуть покарані за всі свої злочини. Наша акція мирна, зареєстрована, ми нікого не провокуємо. Якщо потрібно заїхати до суду — ми усіх пропустимо”, – розповів один із організаторів, повідомляє Gazeta.ua.

На попередньому засіданні суд допитав слідчого Геннадія Рибку та головного оперуповноваженого УБОЗу столиці Віталія Ремського. Саме вони приймали явку з повинною Сергія Павліченка. Вони підтвердили, що ніхто зізнання у вбивстві із Сергія Павліченка тортурами не вибивав. Також суд допитав головного свідка у справі, ліфтера Олексія Наумця. Він часто плутався у своїх показаннях. На запитання прокурорів, чи впізнає він у Павліченках вбивць, відповів, що не впевнений. Після цього суддя переніс засідання на сьогодні.

Нагадаємо, Дмитра та Сергія Павліченків засудили за вбивство судді Зубкова торік у жовтні. Батькові дали довічне, а синові — 13 років.

 

 

Ви небайдужий киянин? Зареєструйтеся або увійдіть на сайт.

Ви гість? Гостям можна коментувати з 10:00 до 18:00 у робочі дні.

Новини

Фоторепортаж

Погода у Києві
© 2013 «Київський форум» перший соціальний інформаційний портал.
Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для Інтернет-видань - гіперпосиланням) на сайт.