незручні питання до влади
автор та ведуча Рена Назарова
Небайдужим киянам - сюди!
Натисніть!

Наш сайт переглянули

Сьогодні128
З початку місяця43 944
За 2012 рік507 376
За весь час2 316 688

У цьому розділі

Останній ефір
Попередні ефіри
Майбутні теми
Запропонувати тему
Хочу в студію

        Знайти
Новий розділ
Гарячі точки Києва
Відкрити

Дайджест «Київський форум»

№3, квітень 2012
Бюджетна «подачка» напередодні виборів. Війна за зелень. Інтриги на Пейзажній алеї. Сховище відпрацьованого ядерного палива поблизу Києва.

№2, спецвипуск, березень 2012
ОСББ як вихід із комунальної кризи, або допоможи собі сам! Крокодилячі сльози житлово-комунальних олігархів. Як судитися з ЖЕКами?

№1, лютий 2012
Медичні реформи додадуть киянам проблем. Шулявка - ні пройти, ні проїхати. Київ ось-ось потоне у власному "добрі". Прибирання по-київськи.

 
  

Опитування

Чи готові Ви вийти на захист зелених зон Києва від вирубки?

Завантаження ... Завантаження ...

Погода у Києві

Популярні ефіри

Безпритульні тварини у столиці: як вирішити проблему?  1695
На продовження медичної теми. Вакцинація: за і проти. Чому все більше людей відмовляється щеплюватися?  1028
Будівельні афери у столиці: чому кияни інвестують у віртуальне житло та як не втрапити в будівельну халепу? (Проблеми знедолених інвесторів, доступність житла у столиці тощо)  805
Новий Житловий кодекс: чи безпечно для життя? (основні ризики, новації та сюрпризи)  643
Портрет київського студентства: які проблеми найбільше хвилюють сучасну молодь (якість вищої освіти, стипендія, нестача місць у гуртожитках, працевлаштування, оплата за навчання, тощо)  457
Чи потрібні ринки у столиці? (Нові рейдерські захоплення, знищення малого й середнього бізнесу та ін.) Позиція влади і думка киян  413
Секонд-хенди під прицілом: чи зникне дешевий одяг зі столичного ринку?  412
Сніг у Києві: природній катаклізм чи безпорадність влади  391
Як убезпечити споживачів фінансових послуг (позичальників, вкладників) під час економічної кризи?(Хто захистить людей від колекторів, чи існує фінансова справедливість та чому й досі не сформована єдина державна політика і система захисту прав споживачів фінпослуг)  386
ОСББ як вихід із комунальної кризи, або Допоможи собі сам: що перешкоджає реформі ЖКГ у столиці?  383

Передача

01.09.2009
друкувати надіслати

Чи загрожує Києву екологічна катастрофа?

Відеозапис

58 переглядів відео 58   



Цитати учасників ефіру

Микола Мовчан, заступник міністра охорони навколишнього природного середовища України: « Із всієї маси сміття лише 5% самого сміття, решта – вторинна сировина. Потрібно, щоб кияни продавали своє сміття, а завод «Енергія» Грінко – купляли це сміття – тоді буде стимулювання….Бортницькій станції аерації  більше 60 років, про яку безпеку ми говоримо – там зношено все, що тільки можливо…Відходи та Бортницька станція – це золото, що лежить під нашими ногами, а підняти його ми не можемо.»

Тетяна Тимочко, перший заступник голови всеукраїнської екологічної ліги: «Якість життя складається з багатьох компонентів: на неї впливає і невивезене сміття, і загазованість  повітря, а де зелені насадження які очищують повітря?…»

Анатолій Семинога, голова комітету ВР України з питань екополітики, природокористування  та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи : « Міська влада  зараз  зайнялась заробітчанством, інші проблеми, як мінімум, її не цікавлять, а вирішення проблем, в тому числі і екологічних, лежить на поверхні, була б  політична воля.»

Юрій Будуков, перший заступник начальника державного управління охорони навколишнього природного середовища в м. Києві: «Я просто приведу один маленький пример: прородоохранный фонд в этом, 2009 году, имен, ни много ни мало, 29 млн. грн. Вдумайтесь только в одну цифру: из них 16 млн. выделено киевской властью на МОНИТОРИНГ озеленения Киева, не  озелените Киева…»

Володимир Грубрін, головний інженер Бортницької станції аерації : «Проблема в том, что технология, которая заложена в очистке сточных вод города Киева, разработана в 50-х годах прошлого столетия…»

Юрій Самойленко, голова Української екологічної асоціації «Зелений світ»: «…Озеро Берізка,  давайте туди витягнемо чи Черновецького, Чи Президента, чи Прем’єр-міністра і нехай скажуть хто там ті хатинки будує, хоч один раз давайте знесемо…»

Максим Барінов, заступник начальника ГУ комунального господарства КМДА: «Зараз створене комунальне підприємство «Київкомунсервіс», яке буде займатися питаннями сортування та вивезення сміття… »

Микола Ткаченко, генеральний  директор ТОВ «Грінко-Київ»: «Плохо то, что в  проблему сбора и утилизации отходов вносится политический аспект…»

Анатолій Яцик, директор Інституту  водогосподарського-екологічних проблем: « Коли готували питання по Києву на Верховну Раду, я виписав 16 техногенно-екологічних проблем, які загрожують  не тільки Києву, а і національній безпеці України  та 35 млн. чоловік…»

Олександр Таран, громадянський рух «Справжні кияни»: «Директор КП «Плесо», котрого поставили вместо Николая Щепца,  пришел не для того, что бы предприятие стало лучше, а для того,  чтобы довести предприятие до ручки и приватизировать пляжи…»

Микола Щепець, екс-директор КП «Плесо»: «Через 5-7 років ми не будемо знати, як виглядають зелені насадження…»

Сергій Крикун, директор ВАТ «Енергія»: «Парадоксальна ситуація: сьогодні на заводі «Енергія» не має сміття, тобто завод лише на 70 % завантажений»

Ярослав Мовчан, натураліст, завідуючий лабораторією екобезпеки НАУ: «В цьому питанні головне не економіка, а головне – це ЛЮДИНА, це те на чому вона живе…»\

Олександр Чистяков, голова Асоціації рибалок України: «Варварское уничтожение природы достигло  такого уровня, что из нашей страны сделали территорию для грабежа…»

Сергій Суворов, начальник Державної екологічної інспекції в м. Києві: «КП «Плесо» получило  в свое распоряжение от киевской власти территории пляжем и прибрежную зону  и сейчас заключает договора на 49 лет с организациями, т.е. фактически продает… »

 
1 коментар 1

Ви небайдужий киянин? Зареєструйтеся або увійдіть на сайт.

Ви гість? Гостям можна коментувати з 10:00 до 18:00 у робочі дні.

  • Олена коментує:

    Минуло 2, 5 роки. Що змінилося? Київ потерпає від бруду та сміття. Незабаром – Євро2012. Київ вважають центром Європи. Ларьки зносять ї встановлюють по декілька разів на рік. А відповідальність за чистоту на прилеглій території ніхто не несе. Культура самих жителів та гостей – на найнижчому рівні. Опалки і асфальт в горошок від жвачок скрізь. Покурив – і кинув де стоїть на вулиці, з балкону де живе. А якби штрафували за все це – ось і поповнення бюджету. http://youtu.be/GJwMZp4Pid4

вакансии в Днепропетровске на няню, национальный курс валют, Россия, группа Мотор'ролла, Киа Карнивал продам

© 2012 ВГО “Київський форум”. Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на www.kiev-forum.org, а також на сам матеріал.